pišite nam | informacije o spletni strani | najbolj brane novice  
   
 
   
  PRVA STRAN  
  PRAKTIČNI NASVETI  
  SREDIŠČA DRUŽENJA  
  MEDGENERACIJSKO  
  KULTURNI DOGODKI  
  PRAVNI NASVETI  
  PONUDBA ZDRAVILIŠČ  
  GREM Z VLAKOM  
  POČITNICE, HOTELI, APARTMAJI  
  MOJE ZDRAVJE  
  VAROVANA STANOVANJA  
  POKOJNINE IN FINANCE  
  RECEPTI  
  MOJ VRT  
  IZLETI IN ŠPORT  
  IZOBRAŽEVANJE  
  POMOČ IN OSKRBA  
  DOMOVI ZA STAREJŠE  
  TURISTIČNE KMETIJE  
  MOJ HOBI  
  BLOG  


 
V pustne Benetke z VLAKOM za 39 €
sreda, 8.2.2012
         

Približuje se mesec karnevalov, ko smo lahko vsaj en dan nekdo drug. Pridružite se nam na nepozabnem izletu z vlakom in obiščite največji karneval v Evropi v Benetkah za 39 €. Lahko pa si ogledate pustne povorke v sosednjih državah z vlakom že od 20 € dalje.

Karnevalski vlak v Benetke
Med karnevalom Benetke dobesedno preplavijo množice turistov. Bogati kostumi in pravljične maske prevzamejo še tako hladnega obiskovalca, kajti karneval je brez dvoma prava paša za oči. V središče karnevalskega dogajanja v Benetkah se letos lahko odpravite s posebnim vlakom.

Ta bo v soboto, 18. februarja, ob 4. uri zjutraj odpeljal z ljubljanske železniške postaje, v Benetke pa pripeljal ob 9.42. Od Beneškega karnevalskega vzdušja se bo potrebno posloviti ob 21.10, ko bo karnevalski vlak odpeljal proti Ljubljani. Izlet v Benetke stane 39 €. V ceni so vključeni povratna vozovnica za karnevalski vlak, spremljava na vlaku, organizacija izleta in … presenečenje!

Dodatne informacije in rezervacije:

S 70-odstotnim popustom na karnevale
Poleg najbolj znanega in največjega karnevala v Benetkah, se lahko udeležite tudi tradicionalnega karnevala v Opatiji že za 22,40 €, na Reki za 24,00 € ali pa obiščete že stoletni karneval v Beljaku za 20 €. Če boste potovali v skupini, pa bo vaše potovanje še cenejše. Skupine mladih do 20 let potujejo kar 70% ceneje.

Nagradna igra - Brezplačno na karneval v Benetke.
Pridruži se nam na FB profilu Grem z vlakom, odgovori na nagradno vprašanje in se brezplačno zapelji na karneval v Benetke.


Bodite obveščeni, naročite se na e-novice: tukaj.

- Vrni se nazaj na GREM Z VLAKOM

- Vrni se nazaj na PRVO STRAN

Priporočamo ogled naslednjih novic:
  Nagradne igre Maj 2012
Spoštovani obiskovalci pozitivne spletne strani seniorji.info, vsak mesec nagrajujemo vašo zvestobo.
ponedeljek, 31.12.2012
 
  Upokojitev - pogoji 2012
V četrtkovem Svetovalnem servisu smo govorili o upokojevanju. Zaradi prehodnega obdobja uveljavljanja ...
četrtek, 12.1.2012
 
  50% popust pri vožnji z vlakom
Upokojenci in ostali starejši - seniorji imajo ugodnosti pri nakupu vozovnic za vožnjo z vlakom. Do 50 % popusta.
sobota, 30.4.2011
 
  Zdraviliški vlak v Terme Olimia
Z zdraviliškim vlakom se brezskrbno, udobno in ugodno popeljite v Terme Olimia in uživajte v njihovi ponudbi.
nedelja, 19.4.2009
 
  Vse o železnicah
O nakupu vozovnic, o prevozu hišnih ljubljencev, o smučarskih in pustnih vlakih, o možnostih potovanja...
petek, 22.1.2010
 
  Zdravljenje pljučnih bolezni
Kadite in vas muči kroničen kašelj? V svetovalnem servisu smo govorili o kronični obstruktivni pljučni bolezni.
petek, 10.2.2012
 
  Vremenska napoved
Vreme in vremenska napoved, temperatura zraka in morja, veter, padavine, biovreme...
sreda, 23.5.2012