pišite nam | informacije o spletni strani | najbolj brane novice  
   
 
   
  PRVA STRAN  
  PRAKTIČNI NASVETI  
  SREDIŠČA DRUŽENJA  
  MEDGENERACIJSKO  
  KULTURNI DOGODKI  
  PRAVNI NASVETI  
  PONUDBA ZDRAVILIŠČ  
  GREM Z VLAKOM  
  POČITNICE, HOTELI, APARTMAJI  
  MOJE ZDRAVJE  
  VAROVANA STANOVANJA  
  POKOJNINE IN FINANCE  
  RECEPTI  
  MOJ VRT  
  IZLETI IN ŠPORT  
  IZOBRAŽEVANJE  
  POMOČ IN OSKRBA  
  DOMOVI ZA STAREJŠE  
  TURISTIČNE KMETIJE  
  MOJ HOBI  
  BLOG  


 
Božo Štajer - turistični vodnik
 
         

Radijska oddaja Storž - Starejši v tretjem obdobju renesanse življenja vsako sredo ob 11.15 uri na 1. programu Radia Slo. Oddaja sicer govori o starejših, namenjena pa je vsem, ki se sprašujejo o kakovosti življenja.

Sreda, 12. januar 2011

  

Božo Štajer je star tri četrt stoletja. S takšnim poimenovanjem svojih let se sam rad pošali. Delo, ki ga je opravljal dobršen del svojega življenja ima tako rad, da ga ni postavil na stran niti ko se je upokojil in ga z zanosom opravlja še danes. Je član Združenja turističnih vodnikov Slovenije, vodi pa tako v tujino, kot tudi po rodni Ljubljani in po drugih slovenskih krajih.

Deloval je tudi kot plesni učitelj in zastopal Jugoslavijo na mednarodnih plesnih tekmovanjih, poleg tega pa je celo eden izmed ustanoviteljev ljubljanske plesne šole Kazina. Pri svojem dolgoletnem delu turističnega vodnika je Božo Štajer srečal kopico zanimivih ljudi in doživel vrsto zgodb. Nekaj jih je delil tudi z nami.

Posnetek oddaje: tukaj.

Arhiv oddaje Storž: tukaj.

Arhiv oddaje Svetovalni servis: tukaj.

- Vrni se nazaj na IZLETI IN ŠPORT

- Vrni se nazaj na PRVO STRAN

Priporočamo ogled naslednjih novic:
  Sveta Trojica nad Pivko (1.124 m)
Pot ni zahtevna in je dobro označena. Pot se je vztrajno vzpenjala po travnatem pobočju. Pod nami smo obču...
ponedeljek, 22.11.2010
 
  Pogoji za upokojitev 2011
Zavod za pokojninsko in invalidsko zavarovanje Slovenije je podal informacije o upokojevanju v letu 2011
torek, 4.1.2011
 
  Cilka Rosulnik, 82 - potuje rada
Da ne potujejo le mladi dokazuje Cilka, ki jo vsaka pot izven domačega kraja napolni s posebno energijo.
sreda, 9.6.2010
 
  Zaupajte nam svoje mnenje in osvojite nagrado
Vzemite si nekaj minut časa, odgovorite na kratko anketo in se potegujte za nagrado v vrednosti 40 eur!
sreda, 5.1.2011
 
  Osupljivo razkritje: Krompir je zdrav in pomaga pri hujšanju
Američan Chris Voigt, predsednik komisije za krompir...
torek, 11.1.2011
 
  Vandrovčki na Triglavu
Prvega septembra smo Vandrovčki iz DU Zagorje ob Savi stali pri Aljaževem stolpu na vrhu Triglava. Občudovali...
četrtek, 3.9.2009
 
  Vrhniški Sončki v Rakovem Škocjanu
Čeprav gremo Sončki, pohodniki DU Vrhnika najraje v gore, se tudi kraškega podzemlja ne branimo.
petek, 18.9.2009